Nové knihy Radvana Bahbouha

13/2/2012

Aktuálně vychází dvě nové knihy Radvana Bahbouha: Sociomapování týmů a Pohádka o barvách. Nově je k dostání také třetí vydání knihy Pohádka o ztracené krajině – psychologie sebekoučování.


Sociomapování týmů
Sociomapování týmů je zatím nejpodrobnější popis autorovy původní metody umožňující analýzu a vizualizaci vztahů mezi lidmi. Kromě popisu jednotlivých kroků je zde uvedena řada údajů týkajících se validity sociomapování. Metoda je bohatě ilustrovaná případovými studiemi pracovních týmů, včetně týmů simulujících dlouhodobé kosmické lety. Poprvé je tu také publikován princip nepřímého sociomapování, který umožňuje statisticky porovnávat jednotlivce i malé skupinky z hlediska psychologické podobnosti. 
Kniha vychází v češtině i v angličtině.


 Pohádka o barvách
Barvy můžeme zkoumat z hlediska fyzikálních zákonitostí, stejně jako z hlediska jejich psychologického působení. Obě na první pohled rozdílné cesty nás     nakonec zavedou  k fyzikálnímu i duchovnímu principu, který se skrývá v jejich pozadí – k tajemnému Světlu. Pohádka je vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé.  

Pohádka o ztracené krajině – psychologie sebekoučování
Vzhledem k velkému úspěchu knihy Radvana Bahbouha "Pohádka o ztracené krajině – psychologie sebekoučování" je nyní k dostání její třetí  vydání. 

 

 

 

 

Všechny knihy si můžete zakoupit v sídle naší společnosti nebo si o ně napsat pomocí kontaktního formuláře na těchto webových stránkách.Mapa webu  |  Redakční systém - NETservis s.r.o. © 2015

© 2010 QED GROUP, All rights reserved.