Supervizní den 2.3.2012

1/2/2012

Supervizní den pro kouče, lektory, konzultanty a další zájemce pod vedením Ivana Verného.

Termín: pátek 2. 3. 2012, 9:00-17:00

Místo: QED GROUP, Štěpánská 1677/20, Praha 1

Obsah:
V poradenství a koučování se opakovaně střetáváme s momenty nejistoty a přejeme si bohatší „vercajk“. Ivan Verný je zkušený kouč a supervizor s širokým repertoárem schopností a metod. Tento den se hodí pro supervizi těžších situací a kontextů, nebo jednoduše pro obohacení svého repertoáru/rozšíření svého obzoru pomocí verbálních, averbálních a kreativních technik v koučování a poradenství.

Způsob práce
: Ivan Verný bude pracovat/supervidovat ve středu skupiny, každá práce může být publikem diskutována.

Ivan Verný, M.D.:
Psychiatr, supervizor a kouč Ivan Verný je už 27 let majitelem privátní psychiatrické praxe, tréninkový terapeut a supervizor švýcarského institutu pro procesovou psychologii. IBM Švýcarsko trénoval v komunikaci a zlepšení vztahu k (vnitřním a vnějším) zákazníkům. Supervidoval rozličné týmy na univerzitní psychiatrické klinice v Curychu a koučuje menší firmy a manažery na rozličných pozicích, stejně tak učitele, lékaře a sportovní jezdkyně pro mistrovství světa.

V případě zájmu o účast kontaktujte prosím Annu Audrlickou 739 477 647, anna.audrlicka(zavinac)qedgroup.czMapa webu  |  Redakční systém - NETservis s.r.o. © 2015

© 2010 QED GROUP, All rights reserved.