Reference

Řekli o našich službách:

„Výcvik v koučování byl pro mne úplně nová zkušenost a oblast. Jsem rád, že jsem výcvik absolvoval, hodně věcí používám. Cítím profesní posun a obrovskou rezervu před sebou.“

Jozef Papp
Managing Partner
Confidence Human Capital

"Společnost Qed Group umožnila naší organizaci, respektive manažerkám La Strada ČR, pozastavit se a zamyslet nad způsoby komunikace, řízení lidí a zvládání poměrně velmi náročných úkolů a situací prostřednictvím individuálních koučovacích setkání. Provázení manažerek organizace kouči Qed Group přispělo k profesionalizaci procesů uvnitř organizace a tím i nepřímo k zefektivnění boje proti obchodu s lidmi. Spolupráce Qed Group s občanským sektorem - organizací La Strada ČR - může sloužit jako příklad dobré praxe, jak byznys může přispět k dobré věci. Všem pracovnicím a pracovníkům Qed Group bych tímto chtěla vyjádřit svůj dík. Děláte moc dobrou práci!"

Mgr.Irena Konečná, Ph.D.
Ředitelka
La Strada Česká republika, o.p.s.

„Development centrum živly [4Elements] – zábavný a názorný způsob, jak lépe porozumět a pochopit odlišné chování a reakce jiných. Absolvovala jsem opakovaně se svými různými týmy. Vždy všichni velmi ocenili a tento společný zážitek velmi pomohl vzájemnému poznání a porozumění. Spoustu podnětů jsem si odnesla i do soukromého života :-) "

Iva Pechová
Human Capital Development Manager
Plzeňský Prazdrojl / SABMiller

"Workshopy živlové typologie byly účastníky nejpozitivněji hodnoucenou částí našeho Talent programu. Typologie je snadno uchopitelná a pochopitelná. Výstupy z workshopu jsou pak účastníky hodnoceny jako snadno a prakticky přenesitelné do každodenní praxe, zejména v rovinách sebepoznání a následné komunikace a spolupráce v tymech.“

Tomáš Holub
Training & Development Specialist
Vodafone Czech Republic a.s.

"Když jsme využili Sociomapování pro naše interní potřeby, zjistili jsme, že se jedná o velice efektivní cestu, jak dosáhnou vhledu do situace a současně o cestu k nastartování užitečné skupinové diskuse. Jedná se revoluční nástroj, který se dokonale hodní pro podporu dialogu v rámci koučování týmu. Pro AoEC je proto potěšením doporučit Sociomapování naším klientům pro týmové workshopy a vyhodnocení executive coaching programů."

John Leary-Joyce
CEO - Academy of Executive Coaching

"Sociomapování považuji za užitečný a přitom jednoduchý nástroj na zlepšení vnitřní komunikace. Při relativně nízké časové náročnosti nám výstupy poskytují přesnouvizualizaci kvality a efektivity komunikace mezi členy týmu, jakož i krásný obraz očekávané změny."

Jiří Pavlíček
generální ředitel Johnson & Johnson, ČR

"Jsem ráda, že jsem se zúčastnila tréninku Vyjednávání společnosti QED GROUP. Jedná se o interaktivní a praktické školení, které mělo příjemnou atmosféru. Přístup, výkon, rozhled lektorů i obsahová stránka školení pro mne bylo přínosnou inspirací."

Eva Kramešová
Manager
HAYS Recruiting experts worldwide
 

 

Mezi naše klienty patří:

   
     
     


 Mapa webu  |  Redakční systém - NETservis s.r.o. © 2015

© 2010 QED GROUP, All rights reserved.