ZPĚTZPĚT

Kontakt

QED Group a.s., Štěpánská 1677/20, 110 00 Praha 1 / mapa
tel: +420 233 342 741 e: Q24@qedgroup.cz

Garance odpovědiMáme rádi, když věci zbytečně nestojí

ČÍSLO ÚČTU: 115-1621600257/0100 u Komerční banky, a. s. (QED GROUP A.S. JE ZAPSANÁ V OR – MS PRAHA, ODD. B, VL. 16485)

IČ 247 35 884 DIČ CZ247 35 884

ZPĚT

CO DĚLÁME

Q Trainings

Naše tréninky si již 15 let drží unikátní postavení na trhu díky evidence-based přístupu ke vzdělávání. Ve své práci vycházíme z ověřitelných psychologických experimentů a výzkumů, na kterých se sami podílíme. Předávané informace doplňujeme o interaktivní materiály, jako jsou videoukázky, psychologické testy, modelové situace a podobně. Tréninky jsou vedeny zkušenými lektory s psychologickým vzděláním a businessovou praxí. Jsme připraveni pro Vás realizovat širokou paletu tréninků na míru a zároveň otevřené kurzy pro jednotlivce i Train the Trainers programy.

Tréninky na míru

Nabízíme Vám množství aktuálních a často poptávaných témat, ve kterých se můžete Vy i Vaši zaměstnanci rozvíjet. Obsah a formu konkrétního tréninku přizpůsobíme Vašim potřebám. Náš individuální přístup se odráží v hodnocení spokojenosti účastníků s tréninky, které je v souhrnném průměru za uplynulý rok na hodnotě 4.8 (na škále 1-5, kde hodnota 5 znamená nejvyšší spokojenost).


Tréninky pro veřejnost

Každoročně pro Vás připravujeme nabídku otevřených tréninků, do kterých se může přihlásit každý z Vás. Jejich výhodou je možnost sdílení odlišných pohledů a best-practices na danou problematiku a networking.


Train the Trainers programy (TtT)

Veškerá nabízená témata jsme schopni předat Vašim interním lektorům ve formě TtT. Pomůžeme jim dodávat trénink ve vysoké kvalitě krok za krokem - od přípravy scénáře přes supervizi, tandemové školení po závěrečnou zpětnou vazbu. Vedle rozšíření portfolia Vašich interních trenérů mají TtT programy dopad na samotné facilitační a lektorské dovednosti účastníků.

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete posunout vztahy na pracovišti na jinou úroveň? Dejte nám vědět a připravíme Vám nabídku služeb na míru.

OZVĚTE SE NÁM