Otevíráme 8týdenní kurz MBCT-L (Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life)

S radostí vás informujeme, že plánujeme otevřít nový termín 8týdenního kurzu MBCT-L (Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life), ve kterém se naučíte, jak rozvíjet svou všímavost. Trénink všímavosti (mindfulness) zahrnuje standardizovaný set technik a metod, které podle současných vědeckých poznatků nejefektivněji pomáhají s redukcí stresu a zvyšováním vlastní spokojenosti*.

Během kurzu se naučíte využívat dýchání k uvolnění, jednoduché a každodenně využitelné meditace, rychle se dobíjet a celkově lépe zacházet se svou energií. Naučíte se rutinní činnosti dělat tak, abyste v nich našli potěšení. Dozvíte se o tom, jak funguje naše psychika a jak pracovat s emocemi. Získáte inspiraci pro zlepšení vztahu nejen sám/sama se sebou, ale i s ostatními. Program je koncipován zážitkově a je založen na osvojení formální praxe, každodenních postojů a praktik, které se stanou součástí běžných aktivit v průběhu dne. Abyste si z tohoto kurzu odnesli co nejvíce, je doporučen i trénink všímavosti v rámci domácí praxe.

Kurz plánujeme otevřít 2.6.2023 a bude probíhat po dobu 8 týdnů vždy každý pátek od 10:00 do 12:00 ONLINE. Kapacita kurzu je omezena na 12 účastníků a povede ho naše lektorka Helena Kubovská. Cena za kurz s 16hodinovou dotací je 9.000 CZK bez DPH. Pod tímto ODKAZEM najdete dotazník k závaznému přihlášení do kurzu MBCT-L.

Pro více informací o kurzu mě neváhejte kdykoli kontaktovat koordinátora projektu Martina Vinše (martin.vins@qedgroup.cz).

*van Agteren, J., Iasiello,M., Lo, L., Bartholomaeus, J., Kopsaftis, Z., Carey,M., & Kyrios,M. (2021). A systematic review and meta-analysis of psychological interventions to improve mental wellbeing. Nature Human Behaviour, 1-22.