ZPĚTZPĚT

Kontakt

QED Group a.s., Štěpánská 1677/20, 110 00 Praha 1 / mapa
tel: +420 233 342 741 e: Q24@qedgroup.cz

Garance odpovědiMáme rádi, když věci zbytečně nestojí

ČÍSLO ÚČTU: 115-1621600257/0100 u Komerční banky, a. s. (QED GROUP A.S. JE ZAPSANÁ V OR – MS PRAHA, ODD. B, VL. 16485)

IČ 247 35 884 DIČ CZ247 35 884

ZPĚT

CO DĚLÁME

Q 360

Q360 je nástroj pro anonymní hodnocení pracovního výkonu jednotlivce prostřednictvím nezávislých hodnocení nadřízených, kolegů, podřízených a klientů - zpětná vazba ze všech možných úhlů pohledu. 360° zpětnou vazbu můžete použít k mapování rozvojových potřeb Vašich zaměstnanců, k vyhodnocení efektivity školení nebo jako doplněk hodnotícího systému ve Vaší společnosti.

Vše je pro Vás připraveno, vše zajišťujeme my.

Šablony pro komunikaci máme již připravené a současně jsme připraveni cokoliv v nich změnit. Zajistíme veškerou komunikaci směrem k hodnocením (nominování hodnotitelů) i k hodnotitelům, v případě dotazů či problémů odkazujeme na sebe, takže nezatěžujeme HR oddělení zbytečnou administrativou. Vše, co budeme od Vás potřebovat je seznam hodnocených, zbytek již zajistíme sami.


Systém paralelního sběru dat umožňuje hodnocení více osob současně.

Hodnocení probíhá přes inovativní online systém, který šetří čas i Vašim zaměstnancům. Hodnocení probíhá paralelně, což znamená, že pokud jsem hodnotitelem pro více lidí, tak je vidím všechny v jednom dotazníku najednou a mohu tak během hodnocení pracovat s porovnáním hodnocených.


Hodnocení více projevů chování v rámci každé kompetence není problém.

Každá kompetence je vyjádřena několika behaviorálními projevy. Nabízíme Vám možnost hodnotit kompetenci jako jeden balík všech projevů současně nebo každý z těchto projevů zvlášť. I v případě tzv. matrixového hodnocení, kdy se každý behaviorální projev hodnotí zvlášť, je celá kompetence zobrazena na jedné stránce a tak hodnotitel nemusí procházet desítky stránek.


Srozumitelnými zprávami pro hodnocené náš servis nekončí.

Výsledné zprávy, které poskytujeme, jsou srozumitelné a jednoduché na interpretaci a mohou obsahovat i specifické komentáře hodnotitelů, ze kterých mohou Vaši zaměstnanci čerpat. Naše služby však Q360-kou nekončí, poskytujeme totiž komplexní řešení doplňkových služeb, jako jsou například konzultace a koučování nebo celistvé rozvojové programy založené na výsledcích Q360.

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete posunout vztahy na pracovišti na jinou úroveň? Dejte nám vědět a připravíme Vám nabídku služeb na míru.

OZVĚTE SE NÁM