ZPĚTZPĚT

Kontakt

QED Group a.s., Štěpánská 1677/20, 110 00 Praha 1 / mapa
tel: +420 233 342 741 e: Q24@qedgroup.cz

Garance odpovědiMáme rádi, když věci zbytečně nestojí

ČÍSLO ÚČTU: 115-1621600257/0100 u Komerční banky, a. s. (QED GROUP A.S. JE ZAPSANÁ V OR – MS PRAHA, ODD. B, VL. 16485)

IČ 247 35 884 DIČ CZ247 35 884

ZPĚT

CO DĚLÁME

Q Diagnostics

Psychodiagnostika představuje instantní cestu, jak zjistit klíčové informace o Vašich lidech. Nabízíme Vám komplexní řešení v oblasti diagnostiky při výběru vhodného kandidáta do Vaší společnosti, při rozpoznávání talentů mezi Vašimi kolegy, nebo hledání oblastí rozvoje pro Vaše manažery i specialisty (v rovině pracovní i osobní), a to dle Vašich individuálních požadavků přímo na míru. V rámci konzultace Vám dokážeme sestavit baterii standardizovaných testů, nebo i vytvořit vlastní nástroj.

Assessment a Development centra

AC/DC připravujeme nejen se zřetelem na vysokou kvalitu a užitečnost získaných informací, ale i s důrazem na komfort účastníků. Nabízíme komplexní zajištění AC/DC od konzultace či vytvoření kompetenčního modelu, přes vytvoření komunikačních šablon pro účastníky a samotnou realizaci po závěrečné vyhotovení výsledných zpráv a předání zpětné vazby zadavateli i účastníkům. V rámci realizace nabízíme možnost využití našich prostor v centru Prahy vybavených audio a videosystémem s možností záznamu průběhu AC. V případě zájmu nabízíme komplexní program výcviku interních hodnotitelů právě v této oblasti. Absolventi výcviku jsou schopni navrhnout design, realizovat samotnou akci a formulovat zpětné vazby pro zadavatele a účastníky.


Psychodiagnostika

Využíváme více jak 70 standardizovaných a licencovaných nástrojů, opatřených kvalitními normami pro danou populaci (české normy dle věku a pohlaví, normy pro střední management/senior management/specialisty, atd.). Respektujeme nejnovější trendy ve využití technologií (např. Facereader - software pro čtení emocí z tváře) a v rozvoji metodiky testování (např. adaptivní testování, kdy test vybírá další otázky na základě již zodpovězených, což umožňuje jemnější rozlišení a detailnější výsledky).
Testování provádí zkušení psychologové, kteří Vám poskytnou komplexní servis - od samotného testování po interpretaci výsledku a návrhu dalších kroků. Naprostou samozřejmostí je pro nás zachování mlčenlivosti i ochrana při zpracování osobních údajů.


OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete posunout vztahy na pracovišti na jinou úroveň? Dejte nám vědět a připravíme Vám nabídku služeb na míru.

OZVĚTE SE NÁM