ZPĚTZPĚT

Kontakt

QED Group a.s., Štěpánská 1677/20, 110 00 Praha 1 / mapa
tel: +420 233 342 741 e: Q24@qedgroup.cz

Garance odpovědiMáme rádi, když věci zbytečně nestojí

ČÍSLO ÚČTU: 115-1621600257/0100 u Komerční banky, a. s. (QED GROUP A.S. JE ZAPSANÁ V OR – MS PRAHA, ODD. B, VL. 16485)

IČ 247 35 884 DIČ CZ247 35 884

ZPĚT

CO DĚLÁME

Q Elements

Originální osobnostní typologie z dílny naší společnosti je založena na více jak desetileté výzkumné práci a vychází ze srozumitelné metafory čtyř živlů (oheň, voda, země, vzduch) pro lidské povahové rysy - využívá tedy empirického základu a současně intuitivní formy. Typologii zprostředkujeme pomocí dotazníku 4Elements Personality Inventory®, ale i prostřednictvím vlastních unikátních školení a Train the Trainers programů. Díky jedinečnému formátu Q Elements lze uchopit témata jako sebepoznání a typologie osobnosti, komunikace, vedení a motivace lidí, nastavení firemní kultury, obchod a prodej a mnoho dalších, netradičním a využitelným způsobem.

4Elements Personality Inventory®

Standardizovaný osobnostní dotazník 4Elements Personality Inventory®, založený na vzorku 1.000 osob české populace, byl vytvořen jako prostředek pro podporu osobnostního a profesního rozvoje. Dotazník je koncipován tak, aby jeho výsledek byl přínosný a zcela srozumitelný i úplnému laikovi, k čemuž využívá intuitivní a přívětivou typologii čtyř živlů. Výsledná zpráva umožňuje získat nejen cenný náhled na své osobnostní rysy, ale i podněty k sebereflexi a konkrétní tipy, jakým směrem vykročit v oblasti seberozvoje a osobního růstu. Dotazník si během své historie vyplnilo v jednoduché online formě již více než pět tisíc lidí nejen v Čechách, na Slovensku, ale i ve Spojených státech a Španělsku.


Tréninky 4Elements

Nabízíme Vám množství aktuálních a často poptávaných témat (Sebepoznání, 4E v komunikaci a vyjednávání, 4E Leadership, 4E Sales...) v propojení s typologií čtyř živlů, ve kterých se můžete Vy i Vaši zaměstnanci rozvíjet netradičním způsobem. Obsah a formu konkrétního tréninku doplňujeme o 4Elements Personality Inventory® a další interaktivní materiály, jako jsou videoukázky a modelové situace. Jednotlivé tréninky je možné pojmout jako navazující akademii a jejich formu i obsah je možné přizpůsobit Vašim potřebám.


4Elements Train the Trainers programy (TtT)

Veškerá nabízená témata jsme schopni předat Vašim interním trenérům ve formě TtT. Pomůžeme jim dodávat trénink ve vysoké kvalitě krok za krokem - od přípravy scénáře přes supervizi, tandemové školení po závěrečnou zpětnou vazbu. V rámci certifikace 4Elements nabízíme trenérskou licenci platnou po dobu jednoho roku. Po vypršení licence je nutné absolvovat recertifikaci, na které účastníci obdrží nejnovější informace z výzkumu typologie 4Elements.


Vnitřní živly

Jako nástroj rozvoje osobnostních rysů a vlastností nabízíme sérii tréninků vnitřních živlů, které vedou účastníky k posílení kvalit toho kterého živlu ve vlastním repertoáru chování a jednání. Vnitřní oheň nabízí účastníkům tréninku zážitek překonávání vlastních bariér a práci mimo zónu komfortu, zatímco např. vnitřní voda vede účastníky k reflexi vlastní všímavosti k emocím a práci s nimi. Obsah a formu jednotlivých workshopů vnitřních živlů je možné přizpůsobit poptávce potřebám a kultuře Vaší společnosti.

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete posunout vztahy na pracovišti na jinou úroveň? Dejte nám vědět a připravíme Vám nabídku služeb na míru.

OZVĚTE SE NÁM